РЕЄСТРАЦІЯ ДОМЕНУ
адреса сайту в інтернеті

Реєстрація домену

це процедура отримання адреси сайту в інтернеті, за допомогою якого будь-який користувач, як би далеко він не перебував, зможе в будь-який час отримати доступ до контенту і сервісів ресурсу.

Доменні імена сайту, окрім чисто навігаційної функції, служать істотною частиною глобального бренду компанії-власника проекту. Для підвищення впізнаваності і полегшення запам’ятовування бренду власники сайтів зазвичай підбирають доменне ім’я, співзвучне напрямку діяльності, торгової марки або просто яскраве, барвисте і миттєво друкується в пам’яті.

Домени прийнято класифікувати по зонам, географічної або галузевої приналежності. Істотної ролі на пошукове просування сайту доменна зона не грає, скоріше, має значення особливості сприйняття людини.

Як здійснюється реєстрація доменного імені

Існують офіційно акредитовані фірми-реєстратори доменів, проте брати домен не обов’язково тільки у них. У разі публікації невеликої кількості сайтів набагато зручніше отримати послуги реєстрації домену у хостинг-провайдера.
В цьому випадку вам зовсім не доведеться займатися зайвою бюрократичною тяганиною. Менеджери хостинг-провайдера все зроблять і зареєструють домен для сайту на юридична або приватна особа за вашим бажанням.
Перевага отримання доменного імені на тому ж хостингу, де ви збираєтеся розміщувати свої сайти в тому, що реєстрація домену входить в загальний пакет сервісів і це дозволяє заощадити. Заощаджені гроші можна витратити з більшою користю, замовивши послуги з SEO-оптимізації або запустити кампанію в системі контекстної реклами.

ПЕРЕВАГУ РЕЄСТРАЦІЇ ДОМЕНУ ЧЕРЕЗ “ВЕБ ДЕВЕЛОПМЕНТ”

СВІЖІ РОБОТИ

Етапи робіт

  • Вибір доменної зони і назви для домену, щоб воно відображало назва компанії або сферу її діяльності.

  • Визначення, чи вільно доменне ім’я, узгодження імені домена з замовником.

  • Безпосередня реєстрація домену, підписання угоди про використання (в електронній формі).

  • Вказівка DNS-сервера, де буде розміщуватися веб-ресурс. Вже через кілька годин доменом можна буде користуватися.