Створення веб портала
зручний, стильний і функціональний

Великий, функціональний, багаторівневий

Портал – це розрахований на багато користувачів інтернет-ресурс широкого профілю з великою кількістю різноманітних функцій. Тому створення інтернет-порталу є досить складне завдання. При всій своїй масштабності, вимоги до якості роботи такого роду проектів надзвичайно високі.

Навіть мінімальні перерви і збої в роботі неприпустимі. Якщо сайт часто виявляється недоступний, це призводить до розчарування користувачів, отримання негативних емоцій і втрати клієнтів.

Незважаючи на великі розміри, портал повинен працювати дуже швидко і не змушувати відвідувачів чекати завантаження сторінок.

Наприклад, клієнт хотів отримати будь-яку послугу, але не мав терпіння довго чекати початку роботи сайту. За статистикою 70% користувачів інтернету не готові чекати завантаження сторінки сайту більше 7 секунд.

Створення інтернет-порталу: особливості та переваги

Ресурси такого роду кожен користувач може спостерігати на сайтах банків, засобів масової інформації, державних і громадських організацій. Особливістю порталу є реєстрація користувачів і наявність особистого кабінету. У деяких випадках користувачі мають право брати активну участь у створенні та публікації контенту, адмініструванні та модерації роботи ресурсу.

Як створити інформаційний портал?

Сьогодні документознавство перекладається в цифровий формат і тому власні портали зобов’язані мати всі підприємства і організації. На сайті організації користувач може дізнаватися інформацію, замовити послуги онлайн, передати певні відомості.

Особисті кабінети і форма авторизації користувача.
Новинний розділ.

Інформаційний розділ з можливістю скачати зразки документів для роздруківки.

Функція передачі відомостей і завантаження файлів з боку користувача.

ЩО ВАМ ДАСТЬ СТВОРЕННЯ СТВОРЕННЯ ПОРТАЛУ

СВІЖІ РОБОТИ

Етапи робіт

  • Постановка завдань і цілей, з’ясування вимог і побажань замовника до дизайну і контенту майбутнього сайту, підписання контракту на розробку ресурсу.

  • Розробка макета веб-дизайну, узгодження його із замовником, верстка сторінок сайту, установка і налагодження програмного забезпечення, підключення до CMS.

  • Вибір і реєстрація доменного імені, парковка веб-ресурсу на хостингу, перевірка функціоналу сайту, наповнення сторінок базовим контентом.

  • Навчання замовника, тестування працездатності ресурсу, передача картки сайту з кодами доступу, оформлення акту прийому-передачі за договором.