ТІЗЕРНА РЕКЛАМА

Тізерна реклама

Студія «Світ веб-розробок» пропонує послуги тізерній реклами – це ефективний спосіб привернути увагу покупця і зацікавити його просуваються товаром.

В епоху постійного рекламного шуму, ніж звичайні оголошення здивувати важко: тільки по-справжньому яскраве і помітне оголошення здатне викликати інтерес. Саме для цього використовується тізерка – це відмінний спосіб збільшити відвідуваність ресурсу і підвищити конверсію.

У чому особливості такої реклами?

Тізерна реклама – особливий вид оголошень, що складаються з яскравої картинки зазвичай квадратної або прямокутної форми і яскравого, привертає увагу заголовка. Таким чином можна просувати практично будь-який товар, але особливо ефективним він буде для новинок або вигідних пропозицій: знижок, розпродажів, спеціальних акцій. Наша компанія виконує всі види робіт, пов’язаних з просуванням товарів і послуг за допомогою тизерної реклами. Ми розробляємо:

Людина, що кричить слоган або помітний заголовок.

Він повинен зацікавити відвідувача, викликати інтерес, спонукати до переходу на сайт. Для цього використовуються «чіпляють» слова-тригери: знижка, розпродаж, новий, революційний і т.д.

Анонс

Це короткий текст, завдання якого – зацікавити потенційного клієнта і продемонструвати перевага товару.

Зображення

Картинка повинна бути добре помітною і незвичайної, від оригінальності подачі інформації багато в чому залежить ефективність оголошення.

Найбільш поширений варіант оплати – плата за кліки, тобто за переходи користувачів з оголошення на сайт. Вам не доведеться платити за непотрібні покази, це робить замовлення тізерній реклами вигідним рішенням для рекламодавців.

У чому її переваги?

Вибрати цей метод для просування різних товарів і послуг варто з кількох причин:

В нашій студії ви можете замовити створення і розміщення банерів будь-якої тематики, і вони дадуть гарантований результат. Використовуйте цей спосіб для успішного просування будь-якої продукції.

Чому варто замовити рекламу у нас?

Доручіть створення рекламних оголошень професіоналам, щоб отримати відмінний результат. Ми працюємо в цій сфері вже 9 років, великий досвід і глибоке знання психології покупця допомагають нашим фахівцям створювати цікаві повідомлення, які не залишаються непоміченими в мережі.

Використовуйте зручну можливість для різкого нарощування відвідуваності сайту і збільшення прибутку. Зв’яжіться з нами, щоб розпочати співпрацю і замовити створення тізерній реклами для будь-якого товару.

Ми знайдемо для вас персональне вигідне рішення, і воно гарантовано виправдає всі витрати. Використовуйте максимум можливостей для просування товарів і послуг через інтернет – це найефективніший спосіб зацікавити покупців і підвищити попит на будь-який товар.

СВІЖІ РОБОТИ