Створення корпоративного сайту
обличчя компанії, трендовий і інформативний

Офіційна особа компанії в мережі інтернет

Корпоративний сайт формує «обличчя» вашої компанії в інтернеті. Фахівці «Мир веб розробок» – це компетентні професіонали з багаторічним досвідом, готові взяти повну відповідальність за розробку і створення корпоративного сайту, виконати роботу будь-якої складності «під ключ».
Що ви отримуєте:

 • Залучення партнерів, збільшення потоку клієнтів.
 • Поліпшення якості комунікації з існуючими клієнтами.
 • Зручна система управління.
 • Просте ведення облікових записів.

Може бути спрямованими на інформування користувачів інтернету про продаваної продукції, послуги, що надаються, розташування фірми і способах комунікації.

Корпоративні управлінські портали дозволяють ефективно організовувати виробництво і бізнес. легко реалізується віддалена робота над проектами і управління масштабними холдингами з філіями в різних країнах.

Корпоративний сайт часто служить для інформування потенційних клієнтів про діяльність компанії через інтернет з метою початкового ознайомлення з діяльністю компанії.

Створення корпоративного сайту – найкраще рішення для підприємств будь-якої сфери діяльності по виправданою ціною. Ми пропонуємо індивідуальний адаптивний дизайн. Команда фахівців розробляє унікальний дизайн, створюючи ефективний бізнес-інструмент, заточений під реалізацію цілей вашої компанії. Ви отримуєте великий інформаційний портал, з можливістю розміщення великої кількості контенту, де ваша організація розкриє потенціал, розповість про підприємство, власника, послуги або товари.

Web розробка сайту – це не тільки залучення клієнтів, до плюсів можна віднести інші моменти:

 • розміщення новин та актуальної інформації про діяльність;
 • докладний опис пропонованого продукту, повна інформація доноситься в найкоротші терміни;
 • розміщення необхідної документації для ознайомлення клієнтів або партнерів;
 • вказівка ​​контактної інформації для швидкого зворотного зв’язку, телефони, електронні пошти, месенджери;
 • орієнтація на кілька цільових аудиторій, можливість створення різних розділів інформації.

Створення корпоративного сайту для бізнесу – інструмент зв’язку з клієнтами та співробітниками

 1. Якісно і грамотно підібраний функціонал дає можливість повноцінного спілкування для кожного відвідувача, в розділі «відгуки» клієнти і партнери зможуть залишати коментарі про ваш товар або послугу. Прямий діалог з клієнтом значно підвищує рівень і довіру до вашої компанії в очах користувачів.
 2. Окремий розділ дозволить регулярно сповіщати співробітників або потенційних партнерів про нові акції, товари. Систематичне розміщення новин розширить можливості організації, що дозволить тримати в курсі подій користувачів і оперативно реагувати на нові продукти.

Чому нам довіряють?

Розробка корпоративного сайту – головна спеціалізація нашої компанії. Протягом багатьох років нам довіряють великі і малі підприємства, ми гарантуємо:

 1.  Прозорі умови співпраці. Укладаємо офіційний договір з організацією, враховуємо всі інтереси і нюанси замовників, зводимо до нуля ризики спірних ситуацій в процесі виготовлення сайту.
 2.  Адаптуємо під коректну роботу на сучасних гаджетах, смартфонах, планшетах, персональних комп’ютерах і будь-яких браузерах.
 3.  Ефективний інтерфейс не тільки привабливий, але і відображає особливості вашої організації, готовий сайт – повноцінна майданчик, яка задовольнить вкладені бізнес-цілі.
 4.  Інтуїтивно зрозуміла система управління сайтом, повноцінне навчання співробітників для ефективної роботи з адмін-панеллю.
 5.  Високої рівень безпеки. Унікальні програмні установки гарантовано допоможуть уберегти всю інформацію від шахраїв.
 6.  Повноцінне відповідність необхідним бізнес-завдань і корпоративним стандартам.
  Ми гарантуємо безперебійну роботу без «помилок» і стабільне функціонування. Готуємо ваш веб-проект в великих навантажень. Надаємо повний комплекс послуг з якісним хостингом і сучасної техподдержкой.

Етапи та планування

Першим кроком є дослідження бізнесу, визначення цілей і завдань компанії, уточнення питань з продукцією та пошук цільової аудиторії. Надалі створення корпоративного сайту відбувається відповідно отриманої від замовника інформацією.

Створення дизайну сайту відповідно до існуючим корпоративним стилем.

Підбір системи управління контенту з необхідними функціями.

Розробка структури сайту. Написання текстів і наповнення сторінок.

Налагодження бездоганної роботи сайту та публікація в інтернеті.

Далі починається етап просування і розкрутки, технічне обслуговування та адміністрування проекту в штатному режимі.

Вартість корпоративного сайту розраховується індивідуально і визначається нашими фахівцями в залежності від складності дизайну, кількості необхідних сторінок і необхідного функціоналу. Ми не називаємо певну ціну, після обговорення всіх деталей і нюансів можливі коригування.

Що входить у вартість?

Мінімальний набір послуг при замовленні корпоративного сайту:

 1. Маркетинг. Повноцінне вивчення ринку і сфери діяльності вашої організації, попиту і вимог цільової аудиторії, сильних і слабких сторін послуг або продукту.
 2. Створення прототипу. Розробка декількох концепцій: головна сторінка, інформаційні розділи, каталог.
 3. Дизайн. Пропонуємо кілька варіантів готових рішень і індивідуального дизайну.
 4. Верстка. Суворе дотримання всіх вебстандартов.
 5. Платформа. Встановлюємо та налаштовуємо для зручного і простого управління сайтом.
 6. Розробляємо індивідуальне меню і навігацію.
 7. Каталог товарів. Готуємо розділи для розміщення відомостей, вартості і характеристик пропонованого продукту.
 8. Установка фотогалереї.
 9. Співзвучне і привабливе доменне ім’я.
 10. Створення та підключення необхідної кількості корпоративних поштових скриньок.
 11. Навчання співробітників, підготовка інструкцій для роботи з сайтом, безкоштовні консультації.

Працюємо з усіма містами України, допоможемо уникнути грубих помилок і надамо продукт, який дійсно працює. Гарантуємо авторський підхід для досягнення високих показників, впровадимо інновації, засновані на перевірених часом і відпрацьованих технологіях.

Київ, Одеса, Харків, Дніпропетровськ, Львів та інші міста вже працюють з нами, поки ви сумніваєтеся, ми робимо сайт для ваших конкурентів.

ПОВНИЙ КОМПЛЕКС ПОСЛУГ

СВІЖІ РОБОТИ

Этапы работ

 • Формулювання цілей і завдань, узгодження з клієнтом вимог і побажань до дизайну і контенту сайту, підписання договору.

 • Розробка веб-дизайну, узгодження макету з замовником, верстка сторінок сайту, установка і налагодження програмного забезпечення.

 • Реєстрація доменного імені і розміщення сайту на хостингу провайдера, наповнення сторінок сайту базовим графічним і текстовим контентом.

 • Тестування роботи сайту, навчання замовника основних функцій веб-ресурсу, передача кодів доступу до сайту, підписання акту виконаних робіт.

Замовити розробку корпоративного сайту

Щоб зробити працюючий корпоративний сайт, наша компанія «Мир веб розробок» підключає ряд кваліфікованих фахівців:

 1. Менеджер веб-проекту. Відповідає за дотримання обумовлених термінів, реалізацію всіх вимог і побажань замовника.
 2. Дизайнер. Створює і пропонує кілька макетів сайту, дотримуючись корпоративного стилю компанії.
 3. Маркетолог. Здійснює аналіз ринку, рівень конкуренції і специфіку продукту. Визначає необхідні акценти для позначення переваг вашої організації.
 4. SEO-спеціаліст. Проводить роботу для гарної видачі вашого сайту пошуковими системами.
 5. Копірайтер. Здійснює правильну подачу вашого продукту, оперуючи технічними характеристиками, даними, цифрами та іншими параметрами.
 6. Програмісти. Виконують сучасну адаптацію сайту під будь-який гаджет, створюють і настроюють форму для залишення заявок, відгуків, замовлень.

Наша команда готує сайт до повноцінної роботи, обслуговує і просуває, щоб ресурс стабільно розвивався і плавно виходив на лідируючі позиції. Якщо ви хочете замовити корпоративний сайт «під ключ» мул проконсультуватися, зв’яжіться з нами.