Створення сайту візитки
згідно фірмового стилю, трендово і стильно

що це і як замовити створення сайту візитки?

Сайт-візітка- невеликий веб-ресурс, що містить основну інформацію про компанію, товари і послуги, відомості про колектив та його кваліфікації, контактні дані, адреси і вказівка місця на карті.

Це досить простий ресурс і тому вартість його створення відносно невелика.

На візитку можна додати зворотний зв’язок, щоб людина при бажанні міг обговорити цікаві для це запитання з менеджером, отримати консультації.

Всі зацікавлені користувачі інтернету в будь-який момент зможуть знайти сайт просто за назвою компанії і отримати відомості без необхідності витрачати час і гроші на телефонні переговори.

Створення сайту візитки

Створення сайту візитки може і не обмежуватися перерахованими пунктами. За бажанням замовника сайт-візитка може бути розширена за рахунок інформаційних розділів і допоможе ресурсу вище ранжуватися в пошукових системах.

Головна. Загальна інформація по основних питаннях – чим займається компанія і кому потрібно її продукція.

Про компанію. Aкцент робиться на товари і послуги які можуть допомогти користувачам інтернету в рішенні задач бізнесу або життєвих проблем.

Наші послуги. Сюди можна додати можливість замовити продукцію компанії онлайн або домовитися про зустріч в офісі.

Прайс лист. Вказівка точної вартості по кожному пункту обов’язково. У клієнтів виникають підозри і сумніви, якщо на товари відсутні цінники.

Контакти, зворотній зв’язок. Після реєстрації компанії в каталозі організацій Яндекса на сайті можна розмістити карту із зазначенням розташування офісів, підказати зручні маршрути проїзду.

ПОВНИЙ КОМПЛЕКС ПОСЛУГ

СВІЖІ РОБОТИ

Етапи робіт

  • Визначення завдань, постановка цілей, укладення контракту. Фахівці компанії з’ясовують вимоги і побажання замовника, узгоджуються терміни реалізації проекту.

  • Розробка і затвердження дизайну, верстка та інтеграція веб-дизайну в систему. Ресурс стає інтерактивним, починають функціонувати посилання і динамічні елементи.

  • Налагодження та установка програмних модулів, наповнення сайту якісним текстовим і графічним контентом. При цьому ми відразу враховуємо можливість SEO-просування.

  • Публікація сайту і тестування. Проводиться перевірка працездатності посилань, при необхідності проводиться стрес-тестування в умовах високого навантаження.