Розробка
мобільних додатків

Створення мобільних додатків
нашій ВЕБ студією

IT-агентство створює на замовлення клієнтів різні мобільні додатки. Програмний софт дозволять клієнтам вирішувати необхідні технічні завдання. Наша компанія спеціалізується на послугах створення, СЕО-просування сайтів, інтернет-маркетингу.

Створення мобільних додатків ведеться за сучасними вимогами, в роботі використовуються програмні платформи на основі Cordova, Ionic, React Native.

Фахівці нашої WEB-студії мають значний досвід в побудові API. Робота здійснюється з операційними системами IOS, Android. Програмування ВЕБ додатків виконується під діючі вимоги пошукових систем. IT-інженери створюють комп’ютерний софт в короткі терміни для клієнтів, що звернулися. Вартість створення програмного софта під вимоги замовника починається від 2 000 доларів. Роботи узгоджуються з клієнтом на всіх стадіях проведення технічних заходів. Наша студія WEB-програмування виконує разові замовлення, веде тривалу співпрацю з компаніями, приватними особами. Співробітники ВЕБ-студії підходять комплексно до вирішення завдань в сфері програмування мобільних додатків. Після отримання заявки від клієнта проводиться узгодження технічних моментів, підбирається електронна платформа для створення проекту.

Послуги ВЕБ програмування

Oказиваются приватним особам, представникам компаній. Вартість виконання замовлень розраховується індивідуально для кожного клієнта. Розцінки залежать від рівня складності проведення технічних робіт, терміновості заявки.

Запрошуємо до технічного партнерства приватних підприємців, представників комерційних компаній в сфері розробки, створення мобільно-програмного забезпечення.

Комплекс проведення робіт
в нашій WEB-студії

Наші IT-фахівці на замовлення клієнтів виробляють створення додатків IOS в розумні , короткі терміни. Вартість попередньо узгоджується з кожним замовником. Створюється шаблон електронної програми, який служить подальшої основою для мобільного застосування. На отриманій платформі формується технічний продукт під необхідний функціонал.

Створюваний програмний софт повністю адаптується під вимоги операційної системи IOS будь-яких версій. Комп’ютерні потужності нашої WEB-студії дозволять випускати якісні електронно-програмні продукти. Професіоналізм співробітників підтверджений багаторічним досвідом робіт.

Крім цього здійснюємо програмування ВЕБ додатків Android під технічні вимоги замовників в швидкі терміни. Розцінки на проведення технічних заходів узгоджуються на початкових стадіях. Клієнти отримають електронно-програмний продукт в необхідній формі за короткий проміжок часу.

Ознайомитися з нашими розробками, який чиниться сервісі можна на службовому інтернет-ресурсі. Технічна підтримка клієнтів, консультації проводяться через наш сайт в інтернеті. Радимо оформляти, замовляти послуги WEB-розробки в нашій IT-компанії за розумними розцінками. Менеджери ВЕБ-студії проконсультують клієнтів з потрібних технічних питань.

Рекомендуємо звертатися в наше IT-агентство за отриманням сервісу розробки, створення мобільних додатків, СЕО просування сайтів, інтернет-маркетингу. Виконуємо програмування WEB-ресурсів на декількох електронних платформах – Ionic, Cordova, React Native. Допоможемо клієнтам в правильному виборі мобільно-програмного продукту.

СВІЖІ РОБОТИ

Етапи робіт

  • ЗАЯВКА НА СТВОРЕННЯ

  • Створення ТЗ

  • Проектування

  • Розробка

  • Запуск