БАНЕРНА РЕКЛАМА

Банерная реклама

– це ефективний спосіб познайомити користувачів з новим товаром або послугою. Рекламні оголошення з використанням графічної і текстової інформації не втрачають актуальності: вони допомагають збільшити відвідуваність сайту і підвищити впізнаваність бренду.

Якщо ви хочете повідомити користувачів про свій товар або пропонованої послуги, використовуйте для цього один з найпотужніших інструментів. Студія «Світ веб-розробок» пропонує замовити послуги банерної реклами: професіонали нашої компанії підготують оголошення і підберемо майданчики для їх розміщення з максимальним результатом.

Студія «Світ веб-розробок» пропонує замовити послуги банерної реклами: професіонали нашої компанії підготують оголошення і підберемо майданчики для їх розміщення з максимальним результатом.

Переваги використання банерів

Традиційна зовнішня реклама на вулицях і в вітринах втрачає актуальність: такі повідомлення демонструються всім підряд, що в підсумку призводить до «рекламної сліпоти». Люди перестають помічати нецікаві повідомлення, в результаті банери, плакати, розтяжки не досягають мети. Інтернет-реклама має ключова відмінність: вона демонструється цільової аудиторії, тобто тільки тим людям, які дійсно можуть бути зацікавлені в покупці товару або замовленні послуги. Банер – це текстово-графічну рекламу, покликане зацікавити потенційного клієнта і спонукати його перейти на сайт рекламодавця. підвищує кількість кліків і призводить до збільшення кількості покупок. Банерна реклама на сайтах, пропонована нашою компанією, має кілька переваг:

Широке охоплення аудиторії

Великі статейні майданчика кожен день відвідують тисячі людей, вже знайомих з темою. Можна за один день значно збільшити відвідуваність сайту, що просувається.

Невисока вартість

Це один з найбільш доступних за ціною видів реклами, він обходиться значно дешевше контекстного просування через пошуковики.

Підвищення впізнаваності торгової марки

Постійна демонстрація логотипу, слогану і продукту формує в свідомості відвідувачів стійкий позитивний образ. Збільшується шанс, що саме цей товар вони виберуть в ряду аналогів.

Можливість просування нового продукту.

Це дозволить залучити нових відвідувачів на сайт і нагадати про себе вже наявним покупцям. Збільшується число повторних звернень.

Розміщення банерів – це ефективний спосіб зацікавити аудиторію і збільшити попит на товари і послуги.

Способи оплати

Чтобы минимизировать расходы, вы можете выбрать один из следующих вариантов оплаты :

Плата за кліки

Ви платите за реальні користувальницькі переходи на просувний ресурс, це дозволяє уникнути даремних витрат при просуванні товарів.

Плата за покази

Це ефективно, якщо мета – знайомство клієнта з новим брендом, щоб реалізувати довгострокову стратегію просування.

 

Вибір способу оплати залежить від цілей і поставлених завдань, наші фахівці допоможуть визначитися з покращимо рішенням.

Наші переваги

Студія «Світ веб-розробок» пропонує створення і розміщення банерів для ефективного просування будь-яких товарів і послуг. Ми знайдемо відповідне рішення для вашого сайту, щоб в короткі терміни підвищити відвідуваність, залучити нових клієнтів і збільшити кількість виконаних цільових дій.

Скористайтеся послугами професіоналів, щоб з мінімальними витратами отримати кращий результат. Зв’яжіться з нами, щоб докладно обговорити умови співпраці, пропоновані послуги і діючі тарифи.

Ми пропонуємо доступні розцінки на всі види банерів, а також різні варіанти оплати. Виберіть найбільш вигідне для вас пропозицію і замовте комплексне просування вашого сайту через інтернет. пропоновані послуги та діючі тарифи.

СВІЖІ РОБОТИ