SEO
копірайтинг

Що таке seo копірайтінг і для чого він потрібен?

Сео копірайтинг – це написання і редагування текстів з використанням певного набору ключових слів, необхідного для просування в пошукових системах.
Якісне наповнення сайту цікавими і правильно оптимізованими текстами допоможе будь-якого ресурсу зайняти перші рядки в пошуковій видачі і залучити більше відвідувачів на сайт.
Веб-студія Світ інтернету пропонує професійне написання сео-текстів будь-якої тематики.

Яким повинен бути SEO копірайт?
Наповнення сайту текстовим контентом – завдання для декількох фахівців. При цьому повинна враховуватися і специфіка теми, і цільова аудиторія, і рівень конкуренції за даним напрямком. SEO копірайтинг текстів переслідує кілька цілей:

Надання користувачеві максимально корисною, актуальною і цікавою інформацією. Кожен текст пишеться не для пошукового робота, а для читача, це одне з найважливіших умов залучення аудиторії. Через це знання технічних вимог має тісно поєднуватися з творчістю, а копірайтер повинен добре розбиратися в темі.

Просування сайту в пошуковій видачі. Сайт повинен виявитися на перших позиціях в рейтингу пошукових систем по певних запитах – тільки в цьому випадку можна істотно збільшити трафік.

Просування товару або послуги. Текст, що повинен підштовхувати до вчинення певного цільового дії – купити, подзвонити, замовити та т. Д. Це дозволяє збільшити конверсію сайту, тобто перетворити відвідувача в покупця.

Відвідувачам вашого ресурсу буде запропонована корисна інформації, викладена простою і зрозумілою мовою, це дозволить значно підвищити довіру аудиторії. Ми пропонуємо послуги професіоналів, здатних виконати будь-який, навіть найскладніший замовлення.

Робота команди фахівців дозволить в короткі терміни підвищити позиції будь-якого ресурсу у видачі та незабаром зайняти лідерські позиції по певних запитах. При цьому коштувати наші послуги будуть недорого, ми пропонуємо найвигідніші умови співпраці. Скористайтеся наших пропозицій, щоб багаторазово підвищити трафік і збільшити прибуток від свого сайту в найкоротші терміни!

ПЕРЕВАГИ НАПИСАННЯ В СТУДІЇ ВЕБ ДЕВЕЛОПМЕНТ

СВІЖІ РОБОТИ

Етапи робіт

  • Ознайомлення з брифом (техзаданием) замовника, визначення термінів, з’ясування побажань до контенту, з’ясування особливостей роботи.

  • Підбір джерел інформації (не менше 3-5), в тому числі офлайн, фіксація фактів, ідей і особливостей майбутнього матеріалу. Ознайомлення зі списком ключових слів.

  • Написання текстів з використанням ключових слів, вичитування статей, редактура готового матеріалу, перевірка на відповідність вимогам замовника.

  • Перевірка готових матеріалів на унікальність (використовуються всі основні програми Антиплагіат), передача текстів замовнику.