АДАПТИВНИЙ ДИЗАЙН
Адаптація під всі пристрої

Адаптивний дизайн сайту –

це інноваційне рішення в області веб-розробки, що дозволяє створювати сайти, однаково добре пристосування для роботи як на стаціонарних, так і мобільних комп’ютерах.
Навіщо ж потрібна адаптивна верстка? Не просто потрібна – необхідна. В на початку 2015 року частка мобільних користувачів вперше перевищила кількість відвідувань інтернету зі стаціонарних комп’ютерів.

Адаптивна верстка – вигоди і переваги
Адаптивний сайт можна порівняти з багатошарової цибулиною, оскільки до складу ресурсу входять кілька шаблонів веб-сторінок з типами вирівнювання, пристосованими під різний дозвіл і формат дисплея.

  • На стаціонарному комп’ютері адаптивний сайт займає весь простір по ширині, забезпечуючи максимальний комфорт сприйняття інформації і роботи.
  • На невеликому екрані смартфона адаптивний сайт витягується по вертикалі, скорочується число елементів на сторінці, кнопки і посилання мають збільшений розмір, більш зручний для сенсорного управління.
  • Маючи в своїх руках будь-який пристрій, користувач завжди відчуває комфорт у поводженні з сайтом. </;i>

Адаптивний дизайн забезпечує повний доступ вашої цільової аудиторії до сайту в будь-який час.

Перебуваючи на службі, клієнт відвідує сайт з офісного комп’ютера.
Будучи поза приміщенням клієнт з рівним комфортом може замовити послугу на вашому сайті зі смартфона і планшета.
Як замовити адаптивний сайт? Робота з розробки адаптивного сайту – далеко не проста справа. Найменші помилки призведуть до того, що ресурс буде виглядати криво, частина інтерактивних функцій просто не зможе правильно працювати.

ЩО ВАМ ДАСТЬ СТВОРЕННЯ “АДАПТИВНИЙ ДИЗАЙНУ САЙТУ”

СВІЖІ РОБОТИ

Етапи робіт

  • Розробка детального технічного завдання, проектування сайту, створення прототипів інтерфейсу для всіх типів пристроїв.

  • Побудова модульної сітки, розробка веб-дизайну з використанням графічних інструментів, розстановка блоків, узгодження дизайну з замовником.

  • Передача макетів дизайну на верстку, написання різних стилів для кожного діапазону значень (дозволу), при цьому використовуються такі інструменти, як JavaScript, CSS3, HTML5 і ін.

  • Тестування веб-проекту на різних типах пристроїв, оптимізація стилів, коригування відображення графіки, передача сайту замовнику.