Створення інтернет магазину
продає, трендовий і функціональний

що таке Інтернет-магазин

Являє собою торгову точку, розташовану у Всесвітній мережі, і дозволяє продавати практично будь-які види товарів. Часто інтернет-магазини створюються на додаток до існуючого офлайн-супермаркету з метою розширення торгівлі. Інші онлайн-магазини займаються виключно продажем товарів в Мережі.

Доставка покупок безпосередньо зі складів постачальника, це виключає різні посередницькі накрутки кінцевої вартості.

Немає потреби оплачувати оренду торгових площ і утримувати штат співробітників.

“В силу специфічного формату інтернет-магазини мають труднощі в пошуковому просуванні, і вирішити задачу ефективної і швидкої розкрутки здатні тільки досвідчені інтернет-маркетологи і SEO-оптимізатори”

Створення інтернет магазину з нуля

Створення інтернет-магазину в Києві – вигідне вкладення коштів, зробити якісний онлайн ресурс допоможе компанія Світ веб розробок. У великих столичних містах аудиторія інтернет-користувачів набагато активніше, ніж в провінції, і покупки онлайн робить набагато частіше. Тому в таких умовах практично кожна торгова точка міста повинна мати паралельний онлайн-магазин. Щоб зробити інтернет-магазин, необхідна спеціальна система управління контентом, яка забезпечує наступні функції.

Створення каталогів і вітрин товарів з фотографіями і відеороликами. Швидке додавання великої кількості одиниць асортименту за допомогою табличних файлів.

Реалізація платіжних шлюзів, що містять будь-які способи оплати покупки. Канал новин, що містить інформацію про розпродажі, акції, знижки, нові надходження.

Реєстрація користувачів, особистий кабінет, збереження історії покупок. Система статистики для моніторингу торгового процесу і оцінки ефективності бізнесу.

Канали зворотного зв’язку для підтримки клієнтів, щоб покупець міг отримати рекомендації, висловлювати претензії. Система інформування клієнта про стан покупки, доставки.

ЩО ВАМ ДАСТЬ СТВОРЕННЯ ІНТЕРНЕТ МАГАЗИНУ

СВІЖІ РОБОТИ

Eтапи робіт

  • Підписання договору, постановка цілей та завдань. Складання технічного завдання з урахуванням побажань замовника, узгодження вартості робіт.

  • Вибір системи управління контентом, розробка макета веб-дизайну і верстка сторінок сайту, встановлення та налаштування програмних модулів.

  • Купівля доменного імені і парковка сайту на хостингу, тестування веб-проекту, наповнення базовим контентом, що включає тексти, фото- і відеоматеріали.

  • Навчання замовника роботі з сайтом, передача картки сайту з кодами доступу до нового веб-ресурсу.