ОПТИМІЗАЦІЯ САЙТУ
поліпшення індексації, збір ядра запитів

Технічна пошукова оптимізація

комплекс заходів з метою забезпечення безперебійної роботи сайту, нормальних взаємин з пошуковими системами і якісного інтерактивного обміну з відвідувачами. Веб-сайт є інструментом інтернет-маркетингу і, як всякий складний механізм, вимагає точного налаштування для належного функціонування.

Створений веб студією новий сайт ще не готовий до виконання своїх обов’язків і для доведення ресурсу до потрібної кондиції потрібні певні технічні пошукові доопрацювання.

“Багато власників сайтів поспішають побачити свій проект в інтернеті і тому публікують сайти в сирому вигляді з технічними недоробками. Уявіть собі, що ви купуєте автомобіль в салоні, і вам кажуть, що багато чого доведеться ще доробляти, щоб можна було нормально їздити. Станете ви віддавати гроші за таке авто? “

Додаткові заходи

Технічна оптимізація включає перевірку правильності роботи ресурсу з різними типами веб-браузерів, тестування відображення сайту на невеликих екранах мобільних пристроїв. Тестування швидкості завантаження сайту і збільшення. Прописання файлу robots.txt. Прописання метатегов сторінок. Реєстрація статистики і вебмастера. Технічна оптимізація має на увазі також верифікацію HTML-коду на відповідність актуальному стандарту і багато іншого.

Щоб пошуковики швидко і правильно могли індексувати сторінки веб-ресурсу необхідно провести настроювання файлу Robots.txt.

Для збільшення швидкості завантаження сторінок інтернет-сайту і зниження навантаження на серверні системи хостинг-провайдера відбувається налаштування файлу htaccess.

Установка человекопонятний URL сторінок сайту покращує позиції в пошуковій видачі.

Системи управління контентом можуть автоматично створювати дублі сторінок, що погіршує ставлення пошукових систем.

Дублі необхідно видалити, а якщо це неможливо – налаштувати редирект на канонічні сторінки.

ПОВНИЙ КОМПЛЕКС ПОСЛУГ

СВІЖІ РОБОТИ

Етапи робіт

  • Формування файлу robots.txt. У ньому прописуються алгоритми індексації, які веб-сторінки заносити в бази пошукових систем. За бажанням клієнта прописуються директиви – роботи яких пошукових систем матимуть доступ до індексування.

  • Налаштування видів URL-сторінок і настройка редиректів. Необхідно, щоб посилання на внутрішні веб-сторінки були однакового виду. Редирект перенаправляє користувачів на зазначені сторінки.

  • Усунення помилки 404, правка ідентифікаторів сесій. Налаштування помилки 404 дозволить уникнути санкцій пошукових систем і пессимізації ресурсу у видачі.

  • Перевірка сторінок дублів, настройка дзеркал сайту, корекція чутливі до регістру URL-сторінок. При необхідності також прописуються теги “noindex”.