ВЕБ ДИЗАЙН
Унікальний, трендовий

Веб дизайну сайту – сучасні рішення

Веб студія “Світ веб розробок”, пропонує вам розробку і оформлення сучасного, унікального за своєю структурою і виду дизайну.
Використовуйте Інтернет магазин – Сайт портфоліо – Лендінгем Пейдж – Корпоративний сайт – Сайт каталог – Мобільна версія дизайну сайту – Графічний інтерфейс – Нестандартний сервіс

У команді студії працюють кваліфіковані веб дизайнери, з багатим досвідом і портфоліо, які розуміють юзабіліті, структурні особливості, стежать за сучасними трендами.

Сайт для людей повинен забезпечувати відвідувачам максимально комфортні умови для пошуку інформації, задоволення бажань і отримання допомоги у вирішенні проблем.
Тому дизайнерське рішення проекту має бути простим і інтуїтивно зрозумілим, стандартним і одночасно зберігати індивідуальний корпоративний стиль компанії.

Розробка дизайну сайту сайту починається з докладного аналізу цілей і завдань проекту.

  1. Якого роду продукт ваша компанія поставляє на ринок?
  2. Хто ваша цільова аудиторія?

Оскільки розробляється для вас веб-ресурс </ strong> є основним інструментом інтернет-маркетингу, команда розробників зосереджується на вирішенні основного завдання E-Commerce – сформувати воронку продажів і забезпечити плавне перетворення випадкового відвідувача в постійного клієнта.

Насколько лояльно представители целевой аудитории воспринимают сайт?

Наскільки лояльно представники цільової аудиторії сприймають сайт?

Позитивно обраний дизайн впливає на пошукове просування сайту?

Чи забезпечує цей формат прийнятний рівень комерційної конверсії?

Наскільки зручний сайт виявився для користувачів?

Розробка дизайну сайту ведеться з урахуванням принципів функціонування людського сприйняття і емоційного реагування на графічні форми і кольору.
Залежно від правильності обраного дизайнерського рішення відвідувач сайту може отримати неусвідомлений потужний стимул зробити покупки або буде роздратований і захоче негайно покинути сторінку. Буквально найменші відтінки кольору кнопки «Купити» змінюють число замовлень на десятки відсотків.

ПЕРЕВАГИ СТВОРЕННЯ В СТУДІЇ ВЕБ ДЕВЕЛОПМЕНТ

СВІЖІ РОБОТИ

Етапи робіт

  • Узгодження технічного завдання на створення веб дизайну сайту

  • Підбір стилістики сайту згідно побажань клієнта

  • Промальовування старніцах, іконок, блоків, форм

  • Оформлення дизайну сайту відповідно до фірмового стилю компанії