Послуги
копіювання

Що таке копірайтинг тексту?

Копірайт або, правильніше, копірайтинг – це написання текстів рекламного і презентаційного призначення. У Рунеті цей термін сприймається ширше, ніж в західному сегменті, і під копірайтінгом часто розуміється взагалі створення авторських унікальних текстів будь-якої тематики.
Якісний текстовий контент – це необхідна умова для просування будь-якого веб-ресурсу в мережі і збільшення кількості відвідувачів. Веб-студія Світ веб розробок запрошує скористатися послугами досвідчених копірайтерів для заповнення контентом сторінок будь-якого сайту.

Сам термін «копірайт тексту» тісно пов’язаний із захистом авторських прав: контент не можна запозичувати з чужих сайтів, інакше ресурс дуже скоро зіткнеться з претензіями правовласників і штрафними санкціями пошукових систем. Якісні тексти на замовлення повинні відповідати кільком важливим вимогам:

Унікальність. Копірайтинг передбачає створення повністю авторського тексту з оригінальною структурою. Не можна не тільки копіювати фрагменти чужих статей, а й просто переробляти одне джерело, переставляючи місцями слова і пропозиції. Якщо і використовується вже відома інформація, вона повинна збиратися з декількох джерел.

Логічність і доступний виклад інформації. Для цього використовуються підзаголовки, марковані та нумеровані списки, виділення фрагментів інформації та багато іншого.

Продає спрямованість. Якісний копірайт сайту дозволяє підвищити конверсію, тобто збільшити співвідношення покупців до відвідувачів. Хороший контент допомагає багаторазово збільшити підвищити кількість угод і збільшити дохід власника.

100% -ва грамотність. Граматичні помилки не тільки виробляють неприємне враження і знижують довіру до сайту, але і ускладнюють розуміння інформації. Грамотність – базова вимога, і якщо в текстах на сайті присутні помилки, це негативно позначиться і на позиціях в пошуковій видачі.

Чому варто звернутися до нас для копіратінга?

Копірайтинг – це не тільки знання вимог і грамотність, це ще і творчий креативний підхід до створення текстового контенту. Ця робота вимагає високого професіоналізму і досвіду, знання принципів маркетингу і психології покупця. Скористайтеся послугами справжніх професіоналів, і все вкладення в веб-ресурс швидко окупляться за рахунок дедалі більшого прибутку.

Ми пропонуємо власникам сайтів вигідні умови співпраці і гарантуємо своєчасне виконання будь-якого замовлення. Професійний підхід і відповідальне ставлення до справи забезпечать відмінний результат. Скористайтеся нашою пропозицією прямо зараз, і ми допоможемо забезпечити швидке просування інтернет-сайту!

ЩО ВАМ ДАСТЬ “копірайт”

СВІЖІ РОБОТИ

Етапи робіт

  • Узгодження з замовником технічного завдання, уточнення найважливіших моментів, визначення особливостей і термінів виконання роботи.

  • Збір інформації для написання, з’ясування актуальних тенденцій в тематиці роботи, верстка макета майбутньої статті.

  • Написання матеріалу, редактура і вичитування текстів, перевірка статей на відповідність вимоги пошукових систем, перевірка на унікальність готових робіт.

  • Передача текстів замовнику (при необхідності клієнт може внести правки і висловити побажання до матеріалу), отримання оплати.