Доопрацювання сайтів
будь-яка складність

Доопрацювання сайту –

це заходи, які проводяться з веб-проектом в ситуаціях, коли під час аудиту були виявлені недоліки або компанія змінила характер діяльності.
Іноді засновник проекту набуває готовий ресурс і в цьому випадку потрібно переробити сайт відповідно до новими цілями і завданнями. Придбання старого проекту – це вигідне інвестування коштів.
Справа в тому, що сайт з віком вже володіє трастом, що допомагає пошуковому просуванню. Тому невелике доопрацювання сайту дозволяє в значній мірі заощадити гроші на розкручуванні ресурсу і просування в пошуку.

Доопрацювання сайту – порядок проведення
Необхідно зіставити поточні можливості ресурсу з необхідними і скласти список заходів з модернізації, редизайну, додаванню або видалення інтерактивних функцій, заміні контенту, оновленню SEO-оптимізації.

  • Дизайн шаблону сайту перемальовується відповідно до нового корпоративного стилю і актуальними тенденціями в тематичній ніші, галузі, сегменті ринку.
  • Система управління контентом оновлюється до останньої версії і повністю перенастраивается за необхідними параметрами.
  • Контент ресурсу редагується або замінюється по новому семантичному ядру сайту.

Постійне вдосконалення веб-проекту

Поліпшення сайту повинно проводитися на регулярній основі. Сучасні стратегії інтернет-маркетингу засновані на альфа-бета тестуванні, моніторингу, збір даних і комплексному аналізі результатів.
Поступово вносячи невеликі зміни в набір функцій, дизайн, контент і SEO-оптимізацію можна в остаточному підсумку знайти найкращі, ефективно працюють форми, які як раз таки і принесуть проекту успіх в онлайн-бізнесі і дадуть перевагу над конкурентами.
Така безперервна доопрацювання проекту називається Гроус-хакинг – найбільш сучасне і прогресивне напрям в просуванні та розкрутці сайтів і будь-яких проектів в інтернеті, яке дозволяє з використанням відносно невеликих інвестицій в найкоротші терміни забезпечити ресурсу вибухове зростання за всіма важливими позиціями.

ПОЛНЫЙ КОМПЛЕКС УСЛУГ

СВІЖІ РОБОТИ

Етапи робіт

  • Узгодження з замовником техзавдання, аналіз тематичної ніші веб-проекту, визначення цілей і завдань.

  • Доопрацювання технічної частини сайту, проведення удосконалення функціоналу, необхідного для повноцінної роботи проекту.

  • Доопрацювання веб-дизайну. Розробка графічних компонентів і зображень, які відповідають новим стилем сайту.

  • Актуалізація контенту, заміна застарілих матеріалів на нові, які відповідають усім сучасним вимогам пошукових систем.