Створення Landing Page
односторінковий сайт для продажу

Landing page – хитрощі і тонкощі

Продає одностранічнік вибудовується в форматі «Воронки продажів» – інноваційної маркетингової технології, що дозволяє провести відвідувача по сайту, від першого знайомства до твердого рішення зробити покупку.

У шапці сайту вказується проблема цільового користувача. Короткий опис товару, фотографія відмінної якості.

Заклики до дії. Після натискання на кнопку «Купити» покупцеві повинна бути представлена максимально проста форма замовлення.

Подробиці, як наша компанія буде допомагати долати ваші труднощі і вирішувати життєві і ділові завдання. Тут корисно додати відеоогляд.

Відгуки користувачів. Не обов’язково тільки позитивні. Негативні відгуки сприяють лояльності клієнтів, тк продавець демонструє відкритість і нічого не намагається приховати.

Кому замовити Лендінгем?

Створення Landing page з реально високою конверсією вимагає злагодженої роботи команди досвідчених професіоналів – веб-дизайнерів, інтернет-маркетологів і програмістів. Фахівці з продажу стверджують, що в наш час найбільший вплив на купівельну активність користувачів інтернету має дизайн сайту, наявність інтерактивних функцій, які допомагають людині визначитися з вибором, і високе юзабіліті.

ЩО ВАМ ДАСТЬ СТВОРЕННЯ ІНТЕРНЕТ МАГАЗИНУ

СВІЖІ РОБОТИ

Етапи робіт

  • Підписання договору, постановка цілей та завдань. Складання технічного завдання з урахуванням побажань замовника, узгодження вартості робіт.

  • Вибір системи управління контентом, розробка макета веб-дизайну і верстка сторінок сайту, встановлення та налаштування програмних модулів.

  • Купівля доменного імені і парковка сайту на хостингу, тестування веб-проекту, наповнення базовим контентом, що включає тексти, фото- і відеоматеріали.

  • Навчання замовника роботі з сайтом, передача картки сайту з кодами доступу до нового веб-ресурсу.