Обслуговування сайтів
Ваш сайт в надійних руках

Обслуговування сайту –

це великий комплекс заходів технічного та організаційного характеру, покликаний забезпечувати безперервне, безперебійне, безпечне, економічне і ефективне виконання інтернет-ресурсом своїх завдань.
Список дій і порядок їх виконання визначається, виходячи з цілей проекту, рівня комерційної залученості, ризиків безпеки та іншим значимим параметрами.

Найвищий рівень якості сервісу досягається при системному підході до організації процесів, тому для обслуговування сайтів найбільш доцільним форматом роботи є центр обслуговування сайту.
Після всебічного аналізу проекту розробляється план по обслуговуванню сайту, що складається з щоденних, планових, профілактичних і позачергових робіт.

Центр обслуговування сайту

Проект необхідно оптимізувати під діючі алгоритми пошукових систем. Оскільки політика пошукачів часто змінюється, необхідно вчасно і гнучко підлаштовуватися під актуальні фактори пошукового ранжирування, позбавлятися від потенційно шкодять застарілих SEO-налаштувань.
Що включає в себе технічне обслуговування сайту? Система управління контентом забезпечує якісну роботу всіх інтерактивних функцій сайту. Погана робота якихось модулів – це як якщо в супермаркеті не працюватимуть каси, термінали прийому безготівкової оплати, що не буде освітлення і так далі.

На безперервної основне ведеться моніторинг доступності сайту. При веденні комерційної діяльності в інтернеті неприпустимі навіть короткочасні перерви в роботі ресурсу. Наприклад, недоступність сайту протягом усього однієї години призводить до втрати до 70% покупців.

Ресурс необхідно підтримувати в актуальному стані в усіх напрямках. Регулярно перевіряти контент сайту, видаляти застарілу інформацію і додавати нову.

Щоб не допустити втрати файлів сайту організовується регулярне створення резервних копій і збереження їх в альтернативних сховищах.

Залежно від ступеня ризику організовується кіберзахист від хакерських зломів, вірусних заражень і DDoS-атак.

ПЕРЕВАГИ “ОБСЛУГОВУВАННЯ САЙТУ” В СТУДІЇ WEB-DEVELOPMENT

СВІЖІ РОБОТИ

Етапи робіт

  • Розробка детального технічного завдання, з’ясування побажань замовника, укладення договору.

  • Аналіз структури сайту, перевірка працездатності функцій веб-ресурсу, складання списку заходів по налаштуванню функціоналу сайту.

  • Аналіз контенту сайту, заміна сторінок із застарілою інформацією, розміщення на сайті актуального контенту, що відповідає вимогам пошукових систем.

  • Періодична перевірка працездатності ресурсу, його настройка під нові вимоги пошукових систем, регулярне оновлення контенту.