АДАПТАЦІЯ САЙТУ

Адаптація сайту

Однією з послуг студії «Світ веб-розробок» є адаптація сайту під всі пристрої. Кількість користувачів, які відвідують сайти за допомогою смартфонів, планшетів, ноутбуків і інших мобільних пристроїв, стає дедалі більше, тому потрібно подбати про коректне відображенні сторінки на всіх типах моніторів.

Спотворене зображення і незручний функціонал приведуть до втрати потенційних клієнтів, тому потрібно подбати про своєчасну адаптації.

Професіонали нашої компанії допоможуть вирішити цю проблему – скористайтеся нашими послугами! Ми пропонуємо адаптацію сайту під всі монітори ПК і ноутбуків, а також під будь-які дозволи мобільних пристроїв і планшетів.

Варіанти адаптації

Мобільна адаптація сайту може проводитися двома основними способами:

Розробка адаптивного дизайну.

Це доопрацювання зовнішнього вигляду сайту, який буде коректно відображатися на екранах різного розміру і дозволу. Це відносно швидкий варіант, який дозволить користувачеві без проблем переглядати контент і користуватися всіма можливостями вашого ресурсу. Однак у нього є мінус – розмір сторінки з адаптивним дизайном залишається колишнім, тому завантаження сторінки може бути довгою.

Створення повноцінної мобільної версії.

Така адаптація сайту буде важити набагато менше, завантажуватися швидше, а на сторінках не буде нічого зайвого. В результаті користувачеві буде максимально зручно натискати кнопки на сторінках, переглядати контент і виконувати цільові дії.

Вибір залежить від типу і масштабів ресурсу. Для невеликого сайту з малою кількістю сторінок досить розробки адаптивного дизайну, а великі ресурси зажадають розробки повноцінної версії для перегляду з мобільних пристроїв.

Що дає адаптація сайту?

Чому варто звернутися до нас?

Студія «Світ веб-розробок» пропонує скористатися послугами кваліфікованих програмістів з великим досвідом. Ми працюємо в цій сфері вже 9 років: на рахунку більше сотні успішно виконаних замовлень і задоволених замовників. Скористатися пропозицією вигідно з багатьох причин:

Студія «Світ веб-розробок» пропонує підбір персонального рішення для адаптації сайту під будь-які мобільні пристрої. Враховується кількість сторінок, функціонал, особливості контенту, цілі роботи сайту та інші параметри.

Зв’яжіться з нашими фахівцями, щоб обговорити можливі варіанти співпраці і вибрати відповідну послугу. Ми підберемо для вас персональне рішення, яке виявиться максимально ефективним.

Адаптація сторінок або створення мобільної версії допоможуть забезпечити найбільш широке охоплення аудиторії, це позитивно позначиться на рівні продажів. Замовте комплекс послуг вже сьогодні і отримаєте відмінний результат!

СВІЖІ РОБОТИ