ВЕРСТКА САЙТУ

ВЕРСТКА САЙТУ

Одним з обов’язкових етапів при створенні веб-ресурсу є верстка сайту – розроблену дизайнером графічну оболонку необхідно правильно відобразити в браузері, щоб все кнопки працювали, а користувач міг виконати потрібну йому дію.

Для цього верстальник використовує HTML-код – спеціальна мова для створення зрозумілого браузеру розмітки. Замовте послуги верстки сайту в студії «Світ веб-розробок», щоб зробити будь-який ресурс зручним для використання і максимально зрозумілим для відвідувачів.

Ми виконуємо адаптивну, кросбраузерності, статичну, табличну, блочну, валідну верстку HTML5 + CSS3 під будь-які фреймворки, системи управління контентом.

Что входит в услуги верстки?

Навіть самий креативний дизайн і просунутий функціонал не допоможуть сайту, якщо елементи неправильно відображаються на сторінці, а кнопки не працюють. Особливо це важливо для корпоративних ресурсів і інтернет-магазинів: порушення верстки виробляють відразливе враження на клієнтів, вони стануть причиною зростання числа відмов і втрати прибутку. Щоб ресурс працював безвідмовно і подобався користувачам, доручіть зверстати сайт професіоналам компанії «Світ веб-розробок»: наші співробітники мають великий досвід роботи і успішно справляються з завданнями будь-якої складності. При створенні веб-ресурсів використовуються такі типи верстки:

Таблична.

Ця технологія вважається застарілою, і все ж вона досі широко застосовується. Цей варіант відрізняється простотою виконання, однак має складну і об’ємну структуру, в результаті збільшується кількість коду. Такий варіант зазвичай використовується для сторінок з великою кількістю не пов’язаних між собою елементів.

Блокова.

Це більш сучасний варіант, при якому для каркаса документів використовується тег <div>. В цьому випадку код буде менш громіздким, є можливість розмістити на сторінці велика кількість блоків інформації.

Вимоги до правильної верстці сайту

Щоб веб-сайтом було зручно користуватися, і він справлявся зі своїм завданням. Верстка повинна відповідати декільком обов’язковим вимогам:

Щоб сайт відповідав цим вимогам, скористайтеся послугами досвідчених верстальників студії «Світ веб-розробок». Фахівці володіють усіма необхідними навичками для створення зручних у використанні сайтів з адаптивним відображенням сторінок. Готовий ресурс буде відповідати поставленим цілям: він дозволить відвідувачам знаходити необхідний контент і користуватися всім функціоналом.

Чому варто звернутися в нашу компанію?

Веб-студія «Світ веб-розробок» вже 9 років працює над створенням сайтів різних типів і напрямків. Ми успішно реалізуємо проекти будь-якої складності з нуля або знаходимо оптимальні шляхи модернізувати і доопрацювати вже існуючі веб-ресурси.

Скористайтеся послугами кваліфікованих верстальників, які зуміють створити адаптивну версію з коректним відображенням на екранах будь-яких гаджетів. Це допоможе збільшити відвідуваність і підвищити інтерес Елевен аудиторії.

Всі послуги для створення сайту з нуля або його модернізації пропонуються за вигідною вартості. Це відмінна можливість отримати необхідний результат з мінімальними витратами. Зателефонуйте за вказаними номерами, щоб обговорити умови співпраці!

СВІЖІ РОБОТИ