Design
Створення дизайну сайту

Для чого створюють дизайн сайту?

Створення дизайну сайтів багато в чому визначає успішність веб-проектів в просуванні та розкрутці проекту і виведення його в ТОП пошукової видачі. Розробка зовнішнього вигляду сайту також є дуже важливим етапом. Слідом за твердженням технічного завдання слідують роботи членів нашої команди над дизайном сайту.

Розробка авторського макету – це тривалий кропіткий процес, так як мова йде про «обличчі» майбутнього сайту, що представляє замовника в мережі і позиціонує його в світі бізнесу все наступні часи. Приклади праць наших дизайнерів доступні в портфоліо, що містить виготовлення сайтів нашими майстрами за весь час роботи.

ЩО ВАМ ДАСТЬ СТВОРЕННЯ ДИЗАЙНУ САЙТУ?

Якісний дизайн сайтів підвищує показники поведінкових факторів, а отже, і траст ресурсу. Фахівці студії “Мир веб розробок” мають великий досвід розробки дизайну веб-проектів і виконають його у відповідність з усіма сучасними і актуальними трендами.

Ваш сайт буде виглядати стильно, і привабливо

Дизайн Вашого сайту буде повторювати фірмовий стиль вашої компанії

Сайт як і зовнішній вигляд, викликає довіру за своїм зовнішнім виглядом

Стильний зовнішній вигляд, утримає клієнта або змусить повернутися на сайт

ПОВНИЙ КОМПЛЕКС ПОСЛУГ

СВІЖІ РОБОТИ

Eтапи робіт

З’ясування побажань замовника, розробка детального технічного завдання, узгодження деталей з клієнтом, укладання договору.

Опрацювання структури сайту, розробка логічної структури веб-сторінок, вибір найбільш зручної для цільової аудиторії форми подачі інформації.

Візуальне оформлення (використовуються потужні графічні редактори), верстка сторінок, розробка кнопок навігації.

Перевірка працездатності сайту, перевірка сайту замовником, при необхідності внесення правок, оплата суми за контрактом.