Рерайт
перепишемо текст

Послуга «Рерайт тексту» Що таке рерайт тексту?

Рерайт – це результат переробки вже існуючого тексту, для його створення може використовуватися один або кілька джерел. Рерайтінг – один із способів наповнення сайту текстовим контентом, і він обійдеться власнику значно дешевше копірайтингу, тобто написання авторських текстів з нуля.
Однак зараз межа між Рерайтінг і копірайтінгом поступово розмивається, так як творча переробка чужих текстів дозволяє отримати абсолютно новий і унікальний текстовий матеріал.

Яким повинен бути рерайт статей?
Якісний рерайт передбачає не просто переказ «своїми словами» готового тексту або простої заміни слів синонімами. Це творча робота, що вимагає використання декількох джерел, узагальнення та спрощення матеріалу. Хороший текст повинен відповідати кільком ознаками:

Унікальність. Для її перевірки розроблені спеціальні програми, що дозволяють легко виявити поверхневий рерайтинг з заміною закінчень і перестановкою слів. Якщо замовити рерайтинг у професіоналів, ви зможе отримати тексти, які не викличуть ніяких претензій у пошукових роботів.

Логічність і грамотність. Ще недавно рерайтери використовували сінонімайзінг – заміну слів на синоніми за допомогою програм. Природно, читати такий текст просто неможливо, первісний зміст може бути повністю втрачено. Щоб написати рерайт, автор повинен вміти чітко і ясно викладати свої думки самостійно і не допускати помилок.

Послідовність викладу. Контент повинен бути корисний для користувачів, і рерайтинг допомагає донести до читача інформацію про товари, послуги, пропозиції і т. Д. Для цього не завжди потрібно авторське бачення світу, часто якісний рерайтинг виявляється більш корисним, вигідним і результативним.

Рерайтінг дуже часто вимагає ще більш відповідального ставлення до інформації, ніж копірайтинг, особливо якщо це стосується складних тематик.
Нашим співробітникам ви зможете довірити будь-яке завдання: ми гарантуємо якісний унікальний контент без логічних, фактичних і будь-яких інших помилок. Це дозволить підвищити позиції будь-якого сайту в пошуковій видачі і завоювати довіру користувачів, при цьому ви зможете обійтися дуже невеликими витратами. Ви зможете зробити свій ресурс корисним для користувачів, і в подальшому він стане джерелом постійного прибутку, яка буде тільки рости. Довірте нам заповнення сайту, і ви не будете розчаровані результатом!

ЩО ВАМ ДАСТЬ “рерайта ТЕКСТУ”

СВІЖІ РОБОТИ