Комплексний аудит сайту
дослідження інтернет-проекту

Аудит сайту

це глибоке дослідження інтернет-проекту з метою виявлення недоліків і помилок, що перешкоджають вирішенню будь-яких важливих завдань.
Оскільки аудит сайту – це досить трудомістка і дорогий захід, найчастіше проводиться вивчення не тільки ресурсу в цілому, а перевіряються тільки окремі критично значимі напрямки.

В сучасних умовах найвпливовішими параметрами просування в пошукових системах стали поведінкові чинники. Поведінка людей на сторінках сайту визначається багато в чому зручністю ресурсу для використання. Тому аудит юзабіліті сайту сьогодні став популярною і затребуваною послугою.

Як визначити, наскільки комфортно себе почувають відвідувачі на сторінках сайту? Для цього використовується спеціальне програмне забезпечення і SEO-сервіси.

Вартість аудиту в компанії Мир веб розробок

 • Аудит безпеки сайту – перевірка на можливість злому ресурсу – 4 500 гривень.
 • Аудит просування сайту – контроль відповідності сайту вимогам пошукових машин – 4 500 гривень.
 • Технічний аудит сайту – аналіз технічної складової майданчики (мета-теги, заголовки і т.д.) – 4 000 гривень.
 • Текстовий аудит сайту – перевірка текстів ресурсу на входження продають ключових слів – 2500 гривень.
 • Пошуковий аудит сайту – перевірка найбільш значущих з точки зору пошукових систем параметрів сайту – 3500 грн.
 • Аналіз сайтів конкурентів – визначення по пошуковим маркерами основних віх інтернет-просування суперників – 4500 гривень.
 • Аудит юзабіліті сайту 6500.

Комплексний аудит сайту

Технічний аудит сайту. Перевірка якості програмного коду, валідація, пошук і видалення сміття.

Аудит контенту. Перевірка загального інформаційного якості контенту та відповідність його оптимізації сучасних умов пошукового ранжирування.

SEO-аудит. Аналіз внутрішньої і зовнішньої оптимізації сайту, перевірка посилальної маси, вивчення соціальних сигналів.

Сьогодні СЕО-аудит сайту націлений не стільки на вивчення технічного стану сайту, скільки саме на взаємини відвідувачів з веб-проектом як цілісної системи сервісів, призначеної для зручного та повноцінного вирішення користувальницьких задач і допомоги людям у вирішенні життєвих проблем.

Якість інтернет-ресурсу сьогодні визначається не чистотою HTML-коду, а тим, наскільки люди отримують позитивний або негативний досвід користувачів від взаємодії з інтерактивними сервісами.

Якісно проведений аудит сайту завершується формуванням списку рекомендацій, після виконання яких очікується істотне підвищення конкурентоспроможності бізнесу на інтернет-ринку.

ЩО ВАМ ДАСТЬ “АУДИТ САЙТУ”

СВІЖІ РОБОТИ

Етапи робіт

 • Технічний аналіз коду і перевірка внутрішньої структури сайту. Проводиться виправлення неточностей та помилок на головній і допоміжних сторінках веб-ресурсу.

 • Оцінка веб-дизайну сайту. Правильно оформлений ресурс приваблює користувачів і з великою часткою ймовірності він повернеться на нього знову, а це різко покращує поведінкові чинники.

 • Аналіз контенту сайту. Перевірка якості матеріалів, релевантності їх тематиці ресурсу, унікальності фотоматеріалів і текстового контенту.

 • Винесення висновків і рекомендацій, необхідних для подальшої якісної оптимізації сайту під сучасні вимоги пошукових систем.