Створення сайту

Створення сайтів під ключ

Компанія «Світ веб-розробок» надає послуги зі створення(розробки) сайту. Пропонуємо повний комплекс послуг пов’язаний з веб-розробкою під ключ.

За роки кропітливої роботи ми встигли створити сотні інтернет-сторінок. Серед наших постійних замовників є як фізичні особи, і розвинені підприємці, фірми, організації.

Виготовлення сайтів

Забезпечуємо виготовлення сайтів на високому рівні як для малих фірм і приватних замовників, так і для серйозних компаній з розвиненою масштабної діяльністю.

Виготовлення сайтів під ключ і пошукове просування сайтів є відповідальною роботою, яку наша команда виконує з максимальним професіоналізмом.

Успішно співпрацюємо і з державними організаціями, і з комерційними фірмами.

Створюємо сайти різної спрямованості та складності, і надаємо сучасний відточений маркетинговий інструмент, що функціонує на базі передових інформаційних принципів і технологій.

ПОВНИЙ КОМПЛЕКС ПОСЛУГ ЩОДО СТВОРЕННЯ САЙТА

Сайт – обличчя компанії в мережі. З огляду на рівень трафіку, що проходить через Інтернет, компанія без сайту сильно програє конкурентам. Інші причини чому потрібна розробка сайту для бізнесу:

Створення інтернет-сайту під ключ – можливість поширювати інформацію про компанію, бізнесі в широкі маси. Не потрібно роздавати і клеїти листівки, публікувати рекламу в газетах – потенційні клієнти і так вас знайдуть в Інтернеті при належному підході до розробки і розкручування сайту.

Сайт – джерело інформації і майданчик для отримання лидов. Повноцінний інтернет-магазин, Лендінгем, що конвертують потенційних клієнтів в реальних, – вони виконують функцію майданчика для продажу та інформування.

Якісна структура інтернет-ресурсу – можливість розвантажити роботу офісу. Часто люди дзвонять з дрібними проблемами: запитати адресу компанії, наявність товару або послуги. Знаючи основні запити, можна вибудувати структуру сторінок, яка видає необхідну інформацію на видних місцях – і відвідувачі сайту перестануть дзвонити через дрібниці.

Розробка сайту: що важливо враховувати?

 1. Розробка сайту під ключ починається з мети – потрібно з’ясувати потрібний тип сайту: візитка, Лендінгем, інтернет-магазин, портал і ін. Залежно від цього вибудовується структура. Щоб опрацювати дизайн, потрібні логотип, фірмові кольори – потенційним клієнтам простіше розпізнавати вас.
 2. Важливо враховувати методи просування сайту – seo або реклама, від них залежить юзабіліті. Для контекстної реклами важливо створити якомога більше тригерів, кнопочок для можливості залишити заявку, підписатися, для seo – зручна навігація по розділах, матеріалами сайту.

Опрацювання структури і аналіз юзабіліті при створенні сайтів.

У процесі створення ми проводимо аналіз юзабіліті ресурсу і розміщуємо на ньому якісні продають тексти. Наші фахівці можуть створити будь-який функціонал сайту – ми обов’язково врахуємо всі побажання клієнта.

Нам під силу web-розробка будь-якої складності. Неважливо, це проста візитка або об’ємний інтернет-магазин – нам важливо якість і комфорт для відвідувачів. Ми не залишаємо сайт після розробки, а постійно підтримуємо його для коректної роботи.

Виконуємо технічну і пошукову оптимізацію

Проводимо наповнення контентом, після опублікування здійснюємо обслуговування ресурсу

Ми надаємо повну гарантію на всі виконані роботи

Для чого опрацьовувати юзабіліті і структуру?

 1. Створити сайт і не просувати – значить залишити його лежати в інтернеті мертвим вантажем, ніхто про нього не дізнається, з огляду на велику кількість конкурентів. Навіть сайт відомого бренду потрібно просувати хоча б на початковому етапі.
 2. Для якісного просування важлива опрацювання структури. Сайт повинен бути зручним для користувачів і пошукових роботів, що визначають місце в пошуковій видачі – чим воно вище, тим більше клієнтів.
 3. Сайт повинен бути простим, зрозумілим інтуїтивно, важливі дії повинні виконуватися максимум в 3 кліка. Якщо структура сайту складна, захаращена, в ньому легко заплутатися – потенційний клієнт піде на простий сайт конкурента, а у вашого сайту зіпсуються поведінкові фактори і сторінки будуть нижче ранжуватися в пошуку.
 4. Те ж саме стосується дизайну інтерфейсу і сайту в цілому. Відвідувач не повинен замислюватися, де знаходиться потрібна кнопка, як зареєструватися, знайти потрібний товар або послугу. Чим складніше користуватися ресурсом – тим менше їм хочеться користуватися.

ЧОМУ ВАРТО ПРИ СТВОРЕННІ САЙТА ЙОГО ОПТИМІЗУВАТИ

Щоб ціна за створення інтернет-сайту швидко окупилася, важливо оптимізувати сайт ізсередини. З технічного боку це:

robots txt;

зрозумілі url;

перелинковка;

редіректи;

дзеркала;

робота з дублями;

карта сайту.

Важливо зібрати якісне семантичне ядро, а за ним формувати структуру сайту. За семантичному ядру пишуться тексти для просування. Хороші статті зараз – запорука високих позицій. Вони повинні повністю відповідати на запит користувача сайту і не викликати бажання перейти на сайт конкурента. У них не повинно бути спаму і води – покращаться поведінкові фактори, пошуковики будуть більше довіряти і підвищувати місце у видачі сторінок.

ЧОМУ ВАРТО ЗАМОВИТИ У НАС РОЗРОБКУ САЙТУ

 1. Наша студія створення сайтів займається розробкою давно – в арсеналі велике портфоліо з сайтами для бізнесів з різних сфер: туризм, спорт, металопрокат, меблі, психолог та інші. Кожен сайт вимагає індивідуального підходу – і ми його надаємо.
  Нам е шкода часу на вивчення конкурентів, бізнесу для створення кращого сайту в своїй ніші.
 2. Нам важливо, щоб в інтернеті було якомога більше якісних сайтів, тому робить зручним, красивими, корисними. Ми завжди розраховуємо на довгострокову співпрацю і не тільки створюємо сайти, але і допомагаємо їх оптимізувати просувати. Після розробки ми готові підтримувати його роботу на постійній основі.
 3. Нам важливо, щоб в інтернеті було якомога більше якісних сайтів, тому робить зручним, красивими, корисними. Ми завжди розраховуємо на довгострокову співпрацю і не тільки створюємо сайти, але і допомагаємо їх оптимізувати просувати. Після розробки ми готові підтримувати його роботу на постійній основі.

ПОВНИЙ КОМПЛЕКС ПОСЛУГ

СВІЖІ РОБОТИ

Етапи робіт

 • ЗАЯВКА НА СТВОРЕННЯ

 • Створення ТЗ

 • Проектування

 • Розробка

 • Запуск