Створення корпоративного сайту
обличчя компанії, трендовий і інформативний

Офіційна особа компанії в мережі інтернет

Корпоративний сайт може мати самий різний формат в залежності від сфери діяльності компанії. Найбільш поширені типи – сайти-візитки і корпоративні портали з більш великими функціями.

Може бути спрямованими на інформування користувачів інтернету про продаваної продукції, послуги, що надаються, розташування фірми і способах комунікації.

Корпоративні управлінські портали дозволяють ефективно організовувати виробництво і бізнес. легко реалізується віддалена робота над проектами і управління масштабними холдингами з філіями в різних країнах.

Корпоративний сайт часто служить для інформування потенційних клієнтів про діяльність компанії через інтернет з метою початкового ознайомлення з діяльністю компанії.

Етапи та планування

Першим кроком є дослідження бізнесу, визначення цілей і завдань компанії, уточнення питань з продукцією та пошук цільової аудиторії. Надалі створення корпоративного сайту відбувається відповідно отриманої від замовника інформацією.

Створення дизайну сайту відповідно до існуючим корпоративним стилем.

Підбір системи управління контенту з необхідними функціями.

Розробка структури сайту. Написання текстів і наповнення сторінок.

Налагодження бездоганної роботи сайту та публікація в інтернеті.

Далі починається етап просування і розкрутки, технічне обслуговування та адміністрування проекту в штатному режимі.

ПОВНИЙ КОМПЛЕКС ПОСЛУГ

СВІЖІ РОБОТИ

Этапы работ

  • Формулювання цілей і завдань, узгодження з клієнтом вимог і побажань до дизайну і контенту сайту, підписання договору.

  • Розробка веб-дизайну, узгодження макету з замовником, верстка сторінок сайту, установка і налагодження програмного забезпечення.

  • Реєстрація доменного імені і розміщення сайту на хостингу провайдера, наповнення сторінок сайту базовим графічним і текстовим контентом.

  • Тестування роботи сайту, навчання замовника основних функцій веб-ресурсу, передача кодів доступу до сайту, підписання акту виконаних робіт.