Xостинг
Перенесення і настройка

Технічна пошукова оптимізація

Хостинг сайту формує IT-інфраструктуру, середовище проживання для роботи веб-проектів. На хостингу забезпечуються всі необхідні для ефективного функціонування ресурсу можливості.
-Резервне копіювання.
-забезпечення безперервного доступності.
-Робота електронної пошти, онлайн-чатів.
-Інтерактівное взаємодія сайту з відвідувачами.

Для підбору оптимального хостинг-тарифу свого ресурсу необхідно зв’язатися з менеджером провайдера і отримати консультативну допомогу. Сьогодні повний пакет послуг по публікації сайту і його обслуговування можна отримати у більшості солідних хостинг-провайдерів.
Питання вибору полягає в оптимізації витрат за умови отримання всіх необхідних сервісів. Слід дивитися в майбутнє і розраховувати на те, що сайт компанії незабаром може стати дуже популярний, відвідуваність значно виросте.

В такому випадку дешевого стартового пакета послуг виявиться недостатньо для нормальної роботи сайту та якісного обслуговування клієнтів. Завжди важливо вибирати хостинг-провайдера, у якого є широкий ранг можливостей для розширення сервісів, збільшення дискової пам’яті і місячної смуги пропускання по трафіку.
У разі замовлення клієнтом у хостинг-провайдера розширеного пакета послуг завжди надаються знижки та бонуси, на які власник сайту може отримати додаткові послуги абсолютно безкоштовно.

У разі замовлення клієнтом у хостинг-провайдера розширеного пакета послуг завжди надаються знижки та бонуси, на які власник сайту може отримати додаткові послуги абсолютно безкоштовно.

При одночасної публікації декількох сайтів на одному хостингу сайтовладелец може отримати істотну економію коштів, які в подальшому можна буде інвестувати в рекламу, розкрутку і просування ресурсу в інтернеті.
Як правило, реєстрація сайтів хостинг включає в загальний пакет послуг надання візуального конструктора сайтів, в деяких випадках і безкоштовного доменного імені другого або третього рівня, в залежності від вартості замовленого пакета сервісів.
Власнику сайту на хостингу слід розуміти, що провайдер фінансово зацікавлений в боргом і плідній співпраці. Тому в разі будь-яких непорозумінь і проблем найкраще відразу ж звертатися за допомогою в службу клієнтської підтримки.
При необхідності менеджери хостингу допоможуть клієнтові провести всі необхідні операції з сайтами.

Припаркувати доменне ім’я

Вказівки щодо захисту від вірусів і хакерських атак.

Створити дзеркала сайту для гарантії безпеки роботи ресурсу.

Підключити та налаштувати поштові скриньки.

ПОВНИЙ КОМПЛЕКС ПОСЛУГ

СВІЖІ РОБОТИ

Етапи робіт

  • Вибір хостинг-провайдера відповідно до тими цілями і завданнями, які передбачають використання сайту.

  • Вивчення тарифів на хостинг, формування пропозиції замовнику і його узгодження.

  • Парковка доменного імені на сайт хостинг-провайдера, налаштування функціоналу, точні настройки.

  • Передача замовнику сайту, припаркованого на хостингу.