Programming
Програмування для сучасних web-ресурсів

Послуги з програмування
для сучасних web-ресурсів

Одним з пріоритетних напрямків роботи креативного агентства “Світ Веб Розробок” є створення сучасних сайтів. Ми розуміємо, що сайт повинен функціонувати коректно, і тому пропонуємо для Вас послуги веб програмування.

Програмування (в перекладі з терміна Programming) означає процес, спрямований на створення програм, що функціонують на комп’ютері. Згідно зі слів засновника одного з комп’ютерних мов Нікаса Вірта, програми – це алгоритми зі структурами даних

Технології

Працюємо з різними технологіями програмування веб-сайту, кожна з яких має характерні риси.

01 /

Розробляємо Front-End – клієнтську сторону інтерфейсу та функціоналу сайту. Наші веб-дизайнери створюють CSS верстку, макети, шаблони, макети та скрипти, що відповідають за візуалізацію і анімацію. Тестуємо поведінкові чинники. Завдяки тісній співпраці frontend-розробника з програмістами, дизайнерами і UX-аналітиками досягаються плановані результати.

02 /

Розробляємо Back-End – програмно-апаратну (серверну) частина інтерфейсу. Створюємо ядро сайту, працюємо з архітектурою коду, розробляємо платформу, головний функціонал і адміністративну складову. Back-end розробники підтримують динамічні веб-сайт і корпоративних блогів, які потребують регулярного наповнення. Підтримуємо, забезпечуємо безпеку і управління контентом.

Front-end і back-end programming необхідна для створення повноцінного сайту компанії з оптимальним набором функцій. Це дозволяє забезпечити роботу без зайвих витрат і сприяє безперебійній роботі інтернет-ресурсу.

03 /

Розробляємо мобільні гібридні програми (React Native. Cordova, Ionic)

Мобільні додатки прискорюють бізнес-процеси компанії. Дозволяють погоджувати службові записки, стверджувати відпустки і т.д. Не вимагають додаткових інвестицій, адже мобільний телефон є у кожного співробітника. Корпоративне мобільний додаток має коректно працювати і володіти єдиним кодом на пристроях.

React Native

Найбільш поширена технологія для програмування сервісу з швидкодіючими додатками зі скриптами на JS. Виклик нативних компонентів відбувається через JavaScript, забезпечуючи швидкодію. Недоліками є вивчення JS класів і методів реалізації

Cordova

Технологія, реалізована на мові html і js виклики плагінів нативних функцій. Простота в адаптації та створенні мобільного сайту. Можна працювати по API, а файли верстки знаходяться в ресурсах додатка. Серед недоліків громіздка оболонка для старих версій iOS і Android

IONIC

Являє доповнення до популярного Apache Cordova. Має своїм потужний CLI і об’ємну документацію.

04 /

Маємо значний досвід побудови API. API – інтерфейс веб програмування додатків з наданням часткового низкоуровневого функціоналу системи для розробки.

Приклад № 1.
Інші компанії можуть використовувати Вашу БД за допомогою корпоративних додатків. Продаж економічно невигідна. Можливий витік інформації.

Приклад № 2.
Соціальна мережа Vkontakte регулярно надає фахівцям частина системи для модернізації

05 /

Працюємо з найбільш поширеними системами з управління контентом (CMS)

Здійснюємо підтримку сайтів на базі CMS WordPress, Joomla, Bitrix і ін. Це необхідно в процесі веб програмування не тільки корпоративних сайтів, а й інтернет-магазинів. Довірте нам сайт на будь-який CMS, і ми налаштуємо його, оптимізуємо і розширити функціонал. Вашим потенційним клієнтам буде простіше знайти Вас на просторах мережі інтернет.

СВІЖІ РОБОТИ

Етапи робіт

  • ЗАЯВКА НА СТВОРЕННЯ

  • Створення ТЗ

  • Проектування

  • Розробка

  • Запуск